Równość płac i wynagrodzeń

Dr Bronner’s dołącza do wiodących producentów, sprzedawców detalicznych i rzeczników, aby rozpocząć kampanię Fair Pay Today, aby wspierać podnoszenie płacy minimalnej

Kampania Fair Pay Today niesie ze sobą przesłanie, że podniesienie płacy minimalnej jest „dobre dla biznesu, dobre dla nas wszystkich!” bezpośrednio do konsumentów

15 września 2016

VISTA, Kalifornia – Dziś wiodący producenci i sprzedawcy detaliczni w szybko rozwijającej się branży produktów naturalnych i organicznych połączyli się z dr Bronner’s, Business for a Fair Minimum Wage oraz The Fairness Project, aby rozpocząć kampanię Fair Pay Today. Fair Pay Today przynosi przesłanie, że podniesienie płacy minimalnej jest „dobre dla biznesu, dobre dla nas wszystkich!” kierować do konsumentów poprzez specjalne etykiety produktów, ekspozycje w sklepach, media społecznościowe, prezenty produktów i wsparcie inicjatyw głosowania, w tym darowizny na kampanie mające na celu podniesienie płacy minimalnej.

Kampania Fair Pay Today obejmuje takie firmy jak Dr. Bronner’s, najlepszą naturalną markę mydła w Ameryce Północnej, Alter Eco, Badger Balm, Earth Friendly Products/producenci ECOS, Guayaki, Maggie’s Organics, Maine Root, Organic India USA, Organic Valley, Stonyfield, Seventh Generation, Topricin, Cambridge Naturals, MOM’s Organic Market i wiele innych. Te i inne firmy wystawiają swoje marki na szalę, aby pokazać, że uczciwe wynagrodzenie jest kluczowym składnikiem zdrowych produktów, a podniesienie płacy minimalnej ma kluczowe znaczenie dla zdrowej gospodarki.

Firmy biorące udział w kampanii Fair Pay Today podpisały oświadczenie Biznes na rzecz uczciwej płacy minimalnej, wzywając do federalnej płacy minimalnej w wysokości co najmniej 12 USD do 2020 r. Obecnie federalna płaca minimalna nie jest wystarczająca na podstawowe potrzeby. Od 2009 r. ustalono ją na 7,25 USD za godzinę – zaledwie 15 080 USD rocznie. Fair Pay Today wspiera kampanie inicjatywy głosowania z minimalną płacą w stanach takich jak Kolorado i Maine, gdzie przedstawiciele firm będą prowadzić rozmowy w sklepach na temat korzyści płynących z wspierania tych inicjatyw. inicjatywy na rzecz lepszych wynagrodzeń.

Aby dowiedzieć się więcej o Fair Pay Today, odwiedź stronę www.fairpaytoday.org.

Dr. Bronner's Polska

O nas - Kontakt - Blog - Sklep