Certyfikacja produktów

Niezależna certyfikacja gwarantuje, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy zrównoważonego rozwoju ekologicznego i społecznego.

USDA Organic

Produkty Dr. Bronner’s są certyfikowane jako organiczne zgodnie ze standardami USDA National Organic Program (NOP) (https://www.usda.gov/topics/organic)”, tymi samymi standardami, które konsumenci ufają przy certyfikacji ich żywności ekologicznej. Produkty z ponad 95% składnikami organicznymi są opatrzone etykietą USDA z przodu, a nasze mydła kastylijskie (ponad 90% organiczne) posiadają deklarację „Made with Organic Oils”.

Oregon Tilth Certified Organic

Organ certyfikujący Oregon Tilth (https://tilth.org/certification/) jest organizacją non-profit promującą biologicznie zdrowe i sprawiedliwe społecznie rolnictwo. Są niezależnym podmiotem certyfikującym, który certyfikuje nasze produkty jako ekologiczne USDA.

Regenerative Organic Certified™

Regenerative Organic Certification (https://regenorganic.org/) to holistyczna certyfikacja rolnicza obejmująca dobrostan zwierząt na pastwiskach, uczciwość wobec rolników i pracowników oraz rygorystyczne wymagania dotyczące zdrowia gleby i gospodarowania gruntami. Nasz olej kokosowy posiada certyfikat Regenerative Organic Certified i pracujemy nad tym, aby w nadchodzących latach wszystkie nasze główne składniki otrzymały certyfikat RO.

Fair for Life

Naszym głównym składnikiem są certyfikaty uczciwego handlu w ramach Programu Certyfikacji Fair for Life (https://www.fairforlife.org/pmws/indexDOM.php?client_id=fairforlife&page_id=home)”, który weryfikuje etyczne warunki pracy i uczciwe ceny w całym naszym łańcuchu dostaw. Dr Bronner’s była pierwszą firmą, która ustanowiła certyfikowane łańcuchy dostaw sprawiedliwego handlu

NSF: Personal Care Products Containing Organic Ingredients

Pasta do zębów Dr. Bronner’s All-One Toothpaste jest certyfikowana zgodnie ze standardami NSF/ANSI 305 (https://www.nsf.org/testing/food/food-beverage-product-certification/organic-certification), co oznacza, że zawiera co najmniej 70 procent certyfikowanych składników organicznych, ale nie spełnia wymagań NOP dotyczących żywności ze względu na procesy i metody stosowane w produkcji kosmetyków do pielęgnacji ciała.

Leaping Bunny

Produkty i składniki dr Bronnera nigdy nie są testowane na zwierzętach, więc kwalifikują się do logo Leaping Bunny w ramach programu Coalition for Consumer Information on Cosmetics (CCIC) Leaping Bunny (https://www.leapingbunny.org/about/about-leaping-bunny)

Vegan Action

Vegan Action (https://vegan.org/certification/) zaświadcza, że nasze wegańskie produkty nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego ani produktów ubocznych oraz że w procesie produkcyjnym nie są używane żadne produkty pochodzenia zwierzęcego. Tylko dwa z naszych produktów nie są wegańskie: nasze balsamy do ust i balsam do ciała Magic Balm zawierają wosk pszczeli.

B Corp

Certified B Corps™ (https://www.bcorporation.net/en-us/certification/) to firmy nastawione na zysk, certyfikowane przez organizację non-profit B Lab, które spełniają rygorystyczne standardy w zakresie wydajności społecznej i środowiskowej, odpowiedzialności i przejrzystości. Dr Bronner’s jest drugim najwyżej ocenianym Korpusem B na świecie.

Non-GMO Project

Produkty Dr Bronner’s nie zawierają żadnych genetycznie modyfikowanych składników/organizmów (GMO). Weryfikacja non-GMO (https://www.nongmoproject.org/about/) zapewnia, że nasze produkty i składniki są wolne od inżynierii GMO lub zanieczyszczeń.

OK Kosher

Dr. Bronner’s Olej Kokosowy posiada certyfikat koszerności. Produkty końcowe, wraz z naszymi procesami produkcyjnymi, są zgodne z surową polityką opartą na przepisach dotyczących koszernej żywności, w tym czystości, czystości i jakości.

Dr. Bronner's Polska

O nas - Kontakt - Blog - Sklep