Postępowe praktyki biznesowe

Miłość, sprawiedliwość i inne postępowe praktyki biznesowe

Dr Bronner’s ogranicza łączne wynagrodzenie najwyżej opłacanych pracowników kadry kierowniczej na poziomie pięciokrotnie wyższym od najniższego wynagrodzenia w pełni obsadzonego stanowiska i nie ma różnicy między świadczeniami oferowanymi liderom firmy a tymi oferowanymi każdemu pracownikowi uprawnionemu do świadczeń.

Wszyscy pracownicy otrzymują 10% swojego wynagrodzenia wypłacanego corocznie na plan emerytalny/udział w zyskach, do 10% wynagrodzenia jako premię oraz na ubezpieczenie zdrowotne PPO bez odliczeń dla swoich rodzin – co oznacza, że ​​płacimy 100% pełnej składki zdrowotnej i wszystkie odliczenia, aby pracownicy nie ponosili kosztów z własnej kieszeni. Zdrowie traktujemy holistycznie, dlatego zapewniamy naszym pracownikom codzienne, organiczne posiłki wegańskie, opiekę dentystyczną, okulistyczną i chirurgię oka. Dlatego oferujemy dostęp do terapii, w tym terapii wspomaganej ketaminą (jedna z pierwszych firm w USA, która to zrobiła!).

Pokrywamy również połowę kosztów zatwierdzonych placówek opieki nad dziećmi do łącznej kwoty 5000 USD dla każdej rodziny, szkolenia, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz rabatu 1000 USD na zakup pojazdu elektrycznego. Nasza filozofia: traktuj pracowników tak, jakbyśmy traktowali nasze siostry i braci — twórz zdrowe środowisko i programy, które sprzyjają dobremu samopoczuciu i rozwojowi osobistemu — promuj od wewnątrz, kiedy tylko jest to możliwe — daj pracownikom wszelkie możliwości rozwoju i bycia dumnym ze swojego wkładu w szerszą światową społeczność poprzez ich pracę w Dr. Bronner’s.

Dr. Bronner's Polska

O nas - Kontakt - Blog - Sklep