Jakie mydło wybrać?

Mydło w płynie 18w1 Pure Castile Soap czy Mydło Organic Sugar Soap

W mydle Organic Sugar Soap woda została zastąpiona białym sokiem winogronowym i dodatkowo organiczną saharozą i organicznym proszkiem shikakai

Korzyści:

Organiczny biały sok winogronowy działa jako składnik nawilżający, pomaga skórze zachować wilgotność i równowagę naturalną. Organiczna sacharoza to również humektant czyli składnik nawilżający, a sacharoza karmelizowana chroni mydło przed koagulacją i zatykaniem pompki. Organiczny proszek Shikakai odżywia skórę i włosy podczas mycia. Pochodzi z południowoazjatyckiego drzewa acacia concinna i od dawna jest stosowany w tradycyjnej indyjskiej pielęgnacji ciała jako nawilżająca skóra i środek do mycia ciała pH produktu. Mydła Dr. Bronnera to prawdziwe mydła wykonane z organicznych olejów kokosowych, ziaren palmowych, oliwy, konopi i oleju jojoba. Ze względu na nasze staranne procesy produkcyjne, pH mydła w płynie Pure-Castile wynosi 9,3 ± 0,6, a mydło w kostce Pure-Castile wynosi 9,8 ± 0,3, co oznacza, że są łagodne dla skóry. Mydła Organic Sugar iczne ze względu na proszek Shikakai mają jeszcze bardziej łagodne pH 8,5 ± 0,5.

Różnice w stosowaniu:

Higiena osobista – mydło z pompką jest bardziej nawilżające i działa w tradycyjnym dozowniku z pompką. Poza tym jest to głównie kwestia osobistych preferencji. Dwa mydła są inne. Pachną inaczej. Reagują różnie na różne rodzaje skóry.

Czyszczenie domu – mydło Pure Castile to jedyny sposób. Twoje powierzchnie domowe nie muszą być nawilżane (w większości), a składniki, które zapewniają nawilżenie po dotyku na skórze, sprawiają, że spłukiwanie twardych powierzchni jest nieco trudniejsze. Również bardzo drobna ziarnistość proszku Shikakai (trochę jak cynamon) może zatkać butelki z rozpylaczem.

Dlaczego mydło Pure Castile nie posiada certyfikatu organicznego USDA? Aby produkt kwalifikował się do certyfikacji organicznej USDA, musi być wykonany z 95% materiałów organicznych. Jednakże, aby nasz proces produkcji mydła Castile działał prawidłowo, musimy dodać ponad 7% alkaliów (wodorotlenek sodu lub potasu) do mieszanki olejowej. Należy również pamiętać, że substancje takie jak woda, sól i wodorotlenki są z natury nieorganiczne, co oznacza, że ​​nie pochodzą ze źródła roślinnego. Dlatego termin „organiczny” nigdy nie ma do nich zastosowania. Mydło Pure Castile ma etykietę „Made with Organic Oils”. Jednak Mydło Organic Sugar nie używa wody, ale raczej organicznego białego soku winogronowego, z powodów wymienionych powyżej.

Podsumowanie

Mydło Pure Castile jest najstarszym produktem Dr. Bronner’s i najczęściej stosowanym produktem szczególnie dzięki jego zastosowaniu 18w1. Mydło Organic Sugar ma dodatkowe działanie nawilżające i odżywcze dla skóry i włosów.

Wybór należy do ciebie!

Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *