Tego mydła nie da się palić!

Nie wyobrażamy sobie lepszego sposobu na podniesienie świadomości na temat regeneracyjnych, uprawianych metodami ekologicznymi konopi niż stworzenie tego niesamowitego mydła w kostce o zapachu konopi Sun+Earth, dostępnego tylko w ramach kampanii crowdfundingowej SunEarth 2020.

SunEarth Certified to pierwszy tego rodzaju certyfikat dla produktów z konopi, które są uprawiane na zewnątrz w regeneracyjnym modelu rolnictwa ekologicznego. To gwarancja, że ​​marihuana jest uprawiana w glebie na słońcu bez chemii przez uczciwie opłacanych rolników i pracowników.

Mydło nie jest na sprzedaż. Jest to prezent, wraz z organicznym środkiem do dezynfekcji rąk Dr. Bronner’s Lavender, na darowiznę w wysokości 25 USD lub więcej dla programu SunEarth Certified.

Podobnie jak wszystkie nasze mydła, batonik SunEarth zawiera nawilżający olej konopny i zawiera dodatkową magię terpenów z certyfikatem SunEarth z regeneracyjnych konopi organicznych uprawianych w East Fork Cultivars w Takilma w stanie Oregon. Ma ziemisty, sosnowy zapach konopi, ale w rzeczywistości nie zawiera THC ani CBD. Nie oferuje właściwości terapeutycznych, które mogą być związane z miejscowymi konopiami zawierającymi kannabinoidy. Zapach pochodzi wyłącznie z terpenów konopnych, które są wyłączone z definicji marihuany zgodnie z prawem federalnym USA. Jest tak samo wszechstronne jak wszystkie nasze inne mydła w kostce i może być używane do mycia rąk, twarzy, psów, prania, naczyń, produkcji i nie tylko.

Wyprodukowaliśmy bardzo ograniczoną ilość mydła w kostce o zapachu konopi SunEarth wyłącznie dla SunEarth. Nie zapomnij zapoznać się z niesamowitą pracą SunEarth Certified na sunandearth.org, aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego konopie indyjskie powinny być uprawiane pod słońcem, w glebie Matki Ziemi, bez chemikaliów, przez uczciwie opłacanych rolników i pracowników!

Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *